Jak się oświadczyć? Sprawdź nasze propozycje na oryginalne oświadczyny!

Dzień oświadczyn powinien być równie niezwykły jak dzień ślubu. Coraz więcej par wychodzi z takiego założenia, więc planują dla swojej drugiej połowy coś bardzo wyjątkowego. Najczęściej oczywiście to panowie się oświadczają, ale zdarzają się też panie, które wychodzą z inicjatywą. W związku z tym ilość możliwości i kreatywnych sposobów na oświadczenie się wzrosła. Sprawdź nasze propozycje na oryginalne oświadczyny, których Twoja druga połowa nigdy nie zapomni.

Na wysokości

Jeśli lubicie wspólne spacery i aktywny wypoczynek, to świetnym miejscem na oświadczyny będzie ścieżka w koronach drzew. Możecie przygotować się do wspólnego wyjścia dokładnie tak jak zawsze. Dzięki temu Twoja druga połowa nie będzie się niczego spodziewała. Jeśli wcześniej umówisz się z obsługą ścieżki lub osobą nią zarządzającą, to jest duża szansa na to, że wskażą Ci one najlepszy czas na oświadczyny i pomogą w ich zorganizowaniu. Czasami możliwe jest nawet zamknięcie ścieżki na kilka minut, by przyszli narzeczeni zostali na chwilę sami i oświadczyny mogły odbyć się bez gapiów. To jednak jest uzależnione od zarządcy konkretnej ścieżki. W przypadku bardzo popularnych szlaków może to nie być możliwe. Największym plusem oświadczyn na ścieżce w koronach drzew jest ich romantyczna atmosfera. Oświadczyny na plaży i w górach stały się już czymś bardzo oczywistym. Wiele osób się na nie decyduje, co spowodowało, że straciły swój dawny urok. Na szczęście pod względem atmosfery ścieżka w drzewach im nie ustępuje. Zieleń, śpiew ptaków i zakochani. Czego chcieć więcej?

W kinie

Bardzo ciekawą propozycją na oświadczyny jest zorganizowanie ich w kinie. Osoba, która oświadcza się, może nagrać kilkuminutowy film, który po rozmowie z obsługą kina może zostać wyświetlony na ekranie jeszcze przed seansem lub w jego przerwie. Film może być podsumowaniem wspólnego dotychczasowego życia i złożeniem tej najważniejszej propozycji. Może też być nagrany w formie trailera – ale nie do filmu, a do wspólnego życia. Oczywiście ta forma oświadczyn jest w dużej mierze uzależniona od dobrej woli pracowników kina. Nagranie filmu odpowiedniej jakości także wymaga czasu, pomysłu i pewnych nakładów finansowych. Efekty takiej pracy są jednak zwykle warte podjęcia wysiłku.

W hotelu

Dość ciekawym rozwiązaniem są oświadczyny w hotelu… w którym nie planowaliście się zatrzymać. Wyobraź sobie, że jecie w hotelowej restauracji kolację, a jeden z pracowników proponuje Wam zwiedzanie budynku, w którym się właśnie znajdujecie. Z ciekawości pewnie każdy chętnie skorzystałby z okazji. Podczas zwiedzania wchodzicie do jednego z pokojów… a tam czekają kwiaty, świece i balony. To doskonałe warunki do romantycznych oświadczyn w tradycyjnym stylu. By takie oświadczyny się udały, warto szukać hoteli zabytkowych, których pomysł zwiedzania nikogo nie zaskoczy. Można też pokierować się własnym romantycznym doświadczeniem i poprosić o pomoc pracowników hotelu, który dla Was jako pary ma szczególne znaczenie np. dlatego że spędziliście w nim pierwsze wspólne wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.