Szkoła windsurfingu FunSurf – weź udział w szkoleniu!

Lubisz spędzać aktywnie czas? Nie boisz się nowych wyzwań? W takim razie mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Szkoła windsurfingu FunSurf, która w swojej branży funkcjonuje już od ponad 25 lat, oferuje profesjonalne kursy i szkolenia z zakresu sportów wodnych, takich jak windsurfing oraz kitesurfing. Oferta skierowana jest zarówno do osób początkujących, jak i do nieco bardziej zaawansowanych, które chciałyby podszkolić swoje umiejętności. Jeżeli więc należysz do osób przepełnionych pozytywną energią, koniecznie zapisz się do szkoły FunSurf!

Kursy windsurfingu dla początkujących

W szkole FunSurf dostępne są kursy windsurfingu na poziomie początkującym, średnim, zaawansowanym oraz freestyle. W przypadku osób rozpoczynających swoją przygodę z windsurfingiem szkoła oferuje naukę w trybie grupowym, jak i indywidualnym. Kursanci mogą skorzystać z profesjonalnego sprzętu od znanych i cenionych producentów w branży. Do swojej dyspozycji otrzymują m.in. deskę i pędnik, trapez, kapok oraz piankę w opcji podstawowej. Program szkoleń dostosowany jest do wieku oraz poziomu umiejętności danej grupy. Na samych początku kursanci zapoznają się z akwenem i zasadami panującymi w bazie, a także z warunkami wiatrowymi potrzebnymi do pływania na windsurfingu. Następnie opanowują równowagę na desce oraz podstawowe nazewnictwo i pojęcia z zakresu windsurfingu. Kolejnym etapem jest nauka przygotowywania zestawu windsurfingowego przed wyjściem do wody. O bezpieczeństwo i komfort kursantów dbają licencjonowani instruktorzy, dla których windsurfing stanowi nieodłączną część ich życia. 

Jak zapisać się na dany kurs?

Aby wziąć udział w wybranym przez siebie kursie, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji. Możesz tego dokonać na kilka prostych sposobów. Do jednych z nich należy wypełnienie specjalnego formularza online, znajdującego się na stronie internetowej szkoły. Wystarczy, że zaznaczysz w nim rodzaj kursu, który Cię interesuje wraz z terminem oraz ilość osób. W formularzu znajdziesz dokładną wycenę, dzięki której dowiesz się, ile wyniesie owe szkolenie. Kolejnym sposobem na złożenie rezerwacji jest bezpośredni kontakt z biurem szkoły, ulokowanym w Lublinie. Nie musisz osobiście stawiać się na miejscu. Możesz skontaktować się z członkiem FunSurf drogą telefoniczną lub mailową. Sytuacja wygląda dokładnie tak samo w przypadku zapisów na lekcje wingfoil oraz pozostałych dyscplin sportów wodnych. Podczas rezerwacji dowiesz się, w jaki sposób przygotować się do kursu oraz co warto ze sobą zabrać. Nie musisz się więc o nic martwić. Nie wahaj się ani chwili dłużej i weź udział w szkoleniu! Gwarantujemy, że szkoła zadba o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.